Vizyonumuz

İlk öncelikle şehrimizde daha sonra bölgemizde ve sonrasında Türkiye'de saygın tecrübeli güvenilir bir şirket olarak tüm müşterilerimizin sorunlarına ve ihtiyaçlarına teknolojik ve ekonomik  çözümler sunabilen ve sürekli kendini geliştiren bir firma olarak kendisine saygın bir yer edinmek NESS ENERJİ'nin  en önemli vizyon hedefidir.

ENERJİMİZİ SİZE HARCIYORUZ

NESS ENERJİ olarak tüm enerji ihtiyaçlarınıza, mekanik      ve elektrik tesisat yapılanmanıza ve teknik malzeme    ihtiyacınıza mühendislik ilkeleri ışığında, kaliteli, hızlı ve  ekonomik çözümler getiriyoruz. 

​​Misyonumuz

01. İstekleriniz bizim birinci önceliğimizdir.

Siz değerli müşterilerimizin isteklerini mühendislik disiplini içinde, ihtiyacınız kadar ve olabilecek en ekonomik şekilde yerine getirmeyi taahhüt ediyoruz.

 

02. Enerji ihtiyaçlarınız için alternatif çözümler üretebiliriz.

Enerji ihtiyaçlarınız için her ne kadar klasik yöntemler yaygınlıkla kullanılsa da alternatif çözümler, sistemler ve ürünler mevcuttur. NESS Enerji sizi bu alternatif çözümler hakkında bilgilendirerek sizin için en doğru seçimi yapmanıza memnuniyetle yardımcı olacaktır.

 

03. Tedarik konusunda tecrübemizle yanınızdayız.

Hırdavat, teknik malzemeler, elektrik, mekanik ve güvenlik sistemeleri ekipmanları ve malzemeleri konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübemizle ekipman tedariğinde de sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Gerekli işiniz için yalnızca gerektiği kadar ve doğru malzeme ve ekipman seçiminize  yardımcı olarak maliyet/fayda verimini maksimum düzeyde yakalamanıza yardımcı olabiliriz. Ayrıca olası özel çözüm isteklerinizi de tüm hassasiyetimiz ile karşılamak için tüm çabamızı harcamaya hazırız.


 04. Projeleriniz için keşif hizmeti alarak ayrıntılardan kurtulun.

Herhangi bir projeniz için ister kamu ister özel olsun, size sunacağımız keşif hizmetiyle, tüm

projelerinize ne zaman başlayıp, ne zaman bitirebileceğinizi, iş akış planınızı, ödeme planınızı ve nakit akışınızı, kullanılacak malzeme miktarını ve diğer ek masraflarınızı öngörebilir ve bu sayede projenizin aksamasının önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda kamu yapım ihaleleri için vereceğiniz teklifi de aynı şekilde öngörebilir, katılacağınız ihalelerde başarı oranınızı yükseltmede yardımcı olabiliriz.

Online Satış sayfamız "NESS_SHOP" ihtiyacınıza uygun ürünleri uygun fiyata bulabileceğiniz güvenli buluşma noktamız...

MÜHENDİSLİK ÇÖZÜMLERİNDE GÜVENİLİR VE UZMAN İŞ ORTAĞINIZ...